[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: kid, AMON, Rock_Girl, _gLuSHnik_  
Калуський форуМ "seTka" Розважальний проект. » ..::Музика::.. » Тексти пісень » Evanescence (...)
Evanescence
EmiДата: Вівторок, 15.01.2008, 13:22 | Повідомлення # 16
МашА
Група: СтанДарТ
Повідомлень: 467
Репутація: 48
Статус: !ПішоФФ!
Єс! Вав, ти мене дуже потішив, не наю, я на декількох сайтах була надибала одинакову інфу..............Спасибі тобі Андрійку за файну вістку, ой яка я рада, блін цікаво хто таку фігню написав, щей в нет виставив?

ЖИТТЯ- це гра, з якої ще ніхто не вийшов живим!
  секс шоп
Wonka)Дата: Вівторок, 15.01.2008, 14:38 | Повідомлення # 17
СТароЖилл
Група: СтанДарТ
Повідомлень: 211
Репутація: 36
Статус: !ПішоФФ!
Quote (kid)
розпався..... але то було в 2007... зара вони зійшлися в літом випустять новий альбом..!!!

оце огого.треба було зразу сказати...)))


Безкрила птаха також вміє літати - у снах...особливо коли її зграя - вона сама....
>>>>Пласт у Калуші<<<<
  секс шоп
ЛапочкаДата: Вівторок, 15.01.2008, 19:32 | Повідомлення # 18
Надюшка
Група: СтанДарТ
Повідомлень: 355
Репутація: 52
Статус: !ПішоФФ!
але ви....вони ж Мають новий альбом 2007 року.....суперовий...яке розпалися...менше чуткам вірити треба.. girl

Я така як є і це не змінити,
ти можеш мене поважати, а можеш не любити,
і ти не зможеш із цим нічого зробити,
ну хібащо на це болт забити. =)
  секс шоп
Wonka)Дата: Вівторок, 15.01.2008, 21:29 | Повідомлення # 19
СТароЖилл
Група: СтанДарТ
Повідомлень: 211
Репутація: 36
Статус: !ПішоФФ!
Quote (Лапочка)
вони ж Мають новий альбом 2007 року

я взагаліто подумала, шо десь на початку грудня і я не знаю ше...
Quote (Лапочка)
менше чуткам вірити треба..

ага)))тут не повіриш...


Безкрила птаха також вміє літати - у снах...особливо коли її зграя - вона сама....
>>>>Пласт у Калуші<<<<
  секс шоп
kidДата: Неділя, 20.01.2008, 00:53 | Повідомлення # 20
СТароЖилл
Група: МоDeRаТоRи
Повідомлень: 191
Репутація: 24
Статус: !ПішоФФ!
Quote
але ви....вони ж Мають новий альбом 2007 року.....суперовий...яке розпалися...менше чуткам вірити треба..

розпалися..... але то було на початку 2007 чи навіть на кінці 2006 ...... а альбом про який ти говориш вони не хаписували... це МЕГА альбом. gitar .... там пісні просто перероблемі деякі...деякі троха перезаписані а деякі з виступів... по повного ДВД входять і відео-інтервю з кожним учасником.... де вони вже всі без масок... причиною розпаду за словами учасників було те що вони не могли просто вже витримати того всього...в них короч криша вже їхала (хорошому майже плані)...... тіпа їм кришу рвало від їхньої музики і віж того що вони роблять музики... і вони вирішили зробити перепочинок.... ще в групі була дуже важка обстановка через двох (не помню яких) учасників...які дуже вороже почали одне до одного ставитися... соь так було.... ну і вони розійшлися не на довго... набратися сил нових думок .... і всьо..... скоро вони мають почати записувати новий альбом.... вихід альбому планують десь на літо...кажись на липень.... ... от так то!!! т ак можем радіти..!!!!! good


Guitar is a human soul, speaking with just six strings.


  секс шоп
Wonka)Дата: Понеділок, 21.01.2008, 17:18 | Повідомлення # 21
СТароЖилл
Група: СтанДарТ
Повідомлень: 211
Репутація: 36
Статус: !ПішоФФ!
girl радію)...уря)
Quote (kid)
причиною розпаду за словами учасників було те що вони не могли просто вже витримати того всього...в них короч криша вже їхала (хорошому майже плані)...... тіпа їм кришу рвало від їхньої музики і віж того що вони роблять музики...

ну та...їх мож зрозуміти)


Безкрила птаха також вміє літати - у снах...особливо коли її зграя - вона сама....
>>>>Пласт у Калуші<<<<
  секс шоп
klimlimonovДата: Вівторок, 20.04.2021, 22:05 | Повідомлення # 22
ТоЙ вО
Група: СтанДарТ
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: !ПішоФФ!
вариант класс
  секс шоп
Калуський форуМ "seTka" Розважальний проект. » ..::Музика::.. » Тексти пісень » Evanescence (...)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: