[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: kid, AMON, Rock_Girl, _gLuSHnik_  
Калуський форуМ "seTka" Розважальний проект. » ..::Розмови на вільні теми::.. » Різне » Хочу купити чоловічу вишиванку
Хочу купити чоловічу вишиванку
olesiaДата: Понеділок, 25.03.2024, 13:01 | Повідомлення # 1
ТоЙ вО
Група: СтанДарТ
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: !ПішоФФ!
Мені хотілося б придбати красиву вишиванку у подарунок для мого чоловіка, але я ще не знаю, який вибрати. Можете порекомендувати мені деякі варіанти цих сорочок та підказати, в якому онлайн-магазині їх можна придбати за вигідною ціною?
  секс шоп
lydmula8888Дата: Понеділок, 25.03.2024, 13:03 | Повідомлення # 2
ТоЙ вО
Група: СтанДарТ
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: !ПішоФФ!
Дуже оригінальною ідеєю подарунка є вишита сорочка. Мені вдалося здійснити такий подарунок моєму чоловікові, придбавши кілька сорочок з вишивкою в різних кольорах. Це дозволяє мати в арсеналі відповідний вибір на будь-який випадок. Якщо ти зацікавлена, я можу поділитися інформацією про магазин, де я їх придбала, оскільки там величезний асортимент товарів.
  секс шоп
olesiaДата: Понеділок, 25.03.2024, 13:05 | Повідомлення # 3
ТоЙ вО
Група: СтанДарТ
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: !ПішоФФ!
Це чудово, що ти поділився інформацією про магазин, але я був би також вдячний за рекомендацію щодо вибору сорочки. Щодо магазину, будь ласка, залиш мені посилання, це спростить пошук для мене.
  секс шоп
lydmula8888Дата: Понеділок, 25.03.2024, 13:07 | Повідомлення # 4
ТоЙ вО
Група: СтанДарТ
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: !ПішоФФ!
Звичайно, я можу надати пораду, але вибір залишаю за тобою! Зверни увагу на синю чоловічу вишиванку Ярема https://kram.kr.ua/choloviki/ яку можна замовити в інтернет-магазині "Крамниця вишитого одягу". Синій колір цієї вишиванки сприяє створенню яскравого та стильного образу.

Ця вишиванка підходить для різних подій - від урочистих заходів до щоденних прогулянок. Вона чудово доповнить ваш гардероб і нагадає вам про вашу національну приналежність. Плюс до усього цього, вона виготовлена з натурального льону.
  секс шоп
Калуський форуМ "seTka" Розважальний проект. » ..::Розмови на вільні теми::.. » Різне » Хочу купити чоловічу вишиванку
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: