[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Калуський форуМ "seTka" Розважальний проект. » ..::ADMINS ONLY::.. » Пропозиції » Потрібно швидко обробити будинок
Потрібно швидко обробити будинок
stasmalets23432Дата: Субота, 17.12.2022, 14:41 | Повідомлення # 1
ТоЙ вО
Група: СтанДарТ
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: !ПішоФФ!
Хтось знає, як можна обробити дерев'яний будинок за 5 днів? Думаю зробити це до Нового Року, але не знаю, яка компанія буде краще.
  секс шоп
nadoptam2Дата: Субота, 17.12.2022, 19:25 | Повідомлення # 2
Нова4оК
Група: СтанДарТ
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: !ПішоФФ!
Привіт. В мене вийшло знайти компанію, яка зможе в досить короткий термін обробити вам повністю всю деревину. Ось сайт для ознайомлення https://www.shashel.eu/znischennya-shashelya . Товариш розповів про компанію мені потрібно було обробити дрова і ця компанія з цим справилась на всі 100 %. Для знищення шкідників вони використовують прилади з мікрохвилями, які з точністю знищують любих шкідників в деревині.
  секс шоп
stasmalets23Дата: Субота, 17.12.2022, 21:31 | Повідомлення # 3
ТоЙ вО
Група: СтанДарТ
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: !ПішоФФ!
За 5 днів я думаю реально можна обробити будинок. Бо зимою шкідників в деревах дуже багато і інколи їх важко знищити.
  секс шоп
vitalikseykunovДата: Субота, 25.02.2023, 12:44 | Повідомлення # 4
ТоЙ вО
Група: СтанДарТ
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: !ПішоФФ!
Для знищення шкідників вони використовують прилади з мікрохвилями, які з точністю знищують любих шкідників в деревині.
  секс шоп
Калуський форуМ "seTka" Розважальний проект. » ..::ADMINS ONLY::.. » Пропозиції » Потрібно швидко обробити будинок
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: