[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: _gLuSHnik_, kid, ExCluSiVe, Fors  
Калуський форуМ "seTka" Розважальний проект. » ..::Розмови на вільні теми::.. » FLOODD>> » допоможіть знайти
допоможіть знайти
cnahcoroДата: П'ятница, 05.11.2021, 16:18 | Повідомлення # 1
ТоЙ вО
Група: СтанДарТ
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: !ПішоФФ!
Усім привіт, дорогі друзі. чи не могли б  Ви мені підказати чи є якісь повітряні кульки, які міцніше за звичайні? Просто нам треба прикрасити дитячий садок,  а ми хочемо убезпечити дітей від неприємних ситуацій, коли кульки лопаються та лякають дітей.
  секс шоп
maksimdubovik84Дата: П'ятница, 05.11.2021, 17:46 | Повідомлення # 2
ТоЙ вО
Група: СтанДарТ
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: !ПішоФФ!
Я так хотів купити собі кульку одну. Купив на базарі, дуже дешево, але через годину вона просто улетіла. Це жахіття. Хочу нові кульки
  секс шоп
diekudasaiДата: П'ятница, 05.11.2021, 17:53 | Повідомлення # 3
ТоЙ вО
Група: СтанДарТ
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: !ПішоФФ!
Це ви дійсно дуже добре підмітили, що  коли кульки лопаються, то вони можут налякати дітей. Для такого випадку потрібні дійсно міцні кульки. Я коли працюівала декоратором, то ми замовляли на цьому сайті латексні кульки  https://balun.com.ua/ua/g94320576-shariki-vozdushnye-lateksnye . Тут є різні фірми, але все виробники роблять достатньо міцні кульки, які не будуть лопатися та лякати  людей.Ми навіть воду в них набирали для конкурсів.
  секс шоп
Калуський форуМ "seTka" Розважальний проект. » ..::Розмови на вільні теми::.. » FLOODD>> » допоможіть знайти
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: