[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Калуський форуМ "seTka" Розважальний проект. » ..::InFORM::.. » Куплю » Хочу купити дитячий шампунь
Хочу купити дитячий шампунь
HzBoyДата: Неділя, 18.09.2022, 13:02 | Повідомлення # 1
ДруЖбан
Група: СтанДарТ
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: !ПішоФФ!
У мене народився племінник. Зараз я думаю, ще подарувати сестрі та малому. Крім іншого, хочу купити дитячий шампунь. Але, я так розумію, не кожен шампунь підійде. Порадьте, як вибирати дитячі шампуні?
  секс шоп
fornodguestДата: Неділя, 18.09.2022, 13:05 | Повідомлення # 2
ТоЙ вО
Група: СтанДарТ
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: !ПішоФФ!
Дитячу косметику треба вибирати дуже уважно та обережно. Дитяча шкіра дуже ніжна. Зовсім маленьких дітей купають просто у звичайній водичці з додаванням відвару трав, таких як ромашка, череда, любисток.
  секс шоп
HellibamaДата: Неділя, 18.09.2022, 13:08 | Повідомлення # 3
ТоЙ вО
Група: СтанДарТ
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: !ПішоФФ!
Цитата fornodguest ()
Зовсім маленьких дітей купають просто у звичайній водичці з додаванням відвару трав, таких як ромашка, череда, любисток.
Говорят, якщо малих купати у любистку, то хлопці чи дівчати любити будуть ) . 
Можете спробувати.
До речі, це буже корисна травка. 
Можете і інтернеті почитай. Цікаво.
  секс шоп
misterbicipsДата: Неділя, 18.09.2022, 13:17 | Повідомлення # 4
ДруЖбан
Група: СтанДарТ
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: !ПішоФФ!
Цитата HzBoy ()
У мене народився племінник. Зараз я думаю, ще подарувати сестрі та малому. Крім іншого, хочу купити дитячий шампунь. Але, я так розумію, не кожен шампунь підійде. Порадьте, як вибирати дитячі шампуні?

Дитячі шампуні відрізняються від дорослих. Дорослі можуть мити голову дитячим шампунем (хоч й намилювати прийдеться два рази), а діти дорослим шампунем - ні.
Справжні гарні дитячи шампуні https://apteka-ds.com.ua/catalog/dohlyad-za-dytynoyu/dytyachi-shampuni   мають нейтральну рН, не яскраво выражений запах та колір. 
Гарний дитячий шампунь звичайно коштує дорожче, нуж дорослий. Яле, як говорять. все найкраще дітям.
Наприклад, ось такий дитячий шампунь ромашкою Johnson’s Baby коштує 87 гривень.
  секс шоп
dogma911015Дата: Вівторок, 29.08.2023, 17:58 | Повідомлення # 5
КАдеТ
Група: СтанДарТ
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: !ПішоФФ!
А на какой бюджет вы рассчитываете?
  секс шоп
irenashevelaДата: Вівторок, 29.08.2023, 18:00 | Повідомлення # 6
КАдеТ
Група: СтанДарТ
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: !ПішоФФ!
При покупке шампуня нужно обращать внимание на мягкий состав, отсутствие агрессивных химических компонентов. Рекомендую обратить внимание на товары с натуральными ингредиентами, которые бережно заботятся о чувствительной коже и волосах детей. Вам удобно будет приобрести детский шампунь в Ашан интернет-магазине https://auchan.zakaz.ua/ru/ . Там представлен широкий ассортимент детских товаров. Онлайн супермаркет позволяет выбирать из разных брендов и вариантов, читать отзывы других родителей и делать осознанный выбор для малыша.
  секс шоп
Калуський форуМ "seTka" Розважальний проект. » ..::InFORM::.. » Куплю » Хочу купити дитячий шампунь
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: